hambac fest

Hambáč fest 2022

V sobotu 10. 09. 2022 od 12.00 hodin na zámeckém nádvoří v Bílovci startoval druhý ročník Hambáč festu. Účastnily se čtyři skvělé týmy, které pro návštěvníky připravovaly šťavnaté burgery.

Mezi soutěžícími byli:

Od sobotního rána se na nádvoří zámku připravovaly stánky s různými dobrotami. Kromě soutěžních burgerů bylo možné si pochutnat na výjimečných zákuscích a míchaných drincích bílovecké COOLny.

Členové ODS připravili nejen občerstvení, postarali se o váš pitný režim, ale také skvělou zábavu. Hned u vchodu na vás s úsměvem čekali manželé Golovi, přivítali vás a obohatili vaše zápěstí číslovanou vstupenkou, která byla slosovatelná o hodnotné ceny.

Celodenní akci moderoval Petr Loskot, který svým umem a šarmem zaujal nejen dospěláky, ale taky děti. Připravil dětem zábavu v převleku klauna s nádhernou diskotékou a tanečními kreacemi. Také dětská tombola připravila dětem plno radosti. Nádvořím se nesl dětský smích a spokojenost dětí. Rodiče měli spokojený výraz a chvíli se mohli oddávat pohody nad dobrým jídlem a pitím.

Ve 14.00 hodin nás všechny uchvátila kapela Two Guitars, při které si nejeden dospělák broukal známé rockové melodie. Skvělá atmosféra byla znát a neodradil nás ani několikrát navštívený déšť, který jsme všichni ustáli pod připravenými stany. Burgery, které nejvíce chutnaly, občané mohli ohodnotit lístkem daného stánku. Nejvíce hlasů a titul Král burgerů pro rok 2022 získal, a obhájil tak první místo z loňského roku, Tomáš Šablatura.

Zpestřením pro přítomné občany byly různé soutěže, jako je pojídání burgerů na čas, pití piva na čas, beer-pong. Všechny tyto soutěže měly úspěch a potlesk se spokojeností byl znatelný. Jsme moc rádi, že občané ocenili snahu příprav členů ODS Bílovec a zdrželi se na nádvoří do pozdních večerních hodin.

To největší poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravách a hladkém průběhu akce.

Martina Černá , členka MS ODS Bílovec